Paddleboardy

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Paddleboardy nájdete produkty od 14.99 € až po 534.99 €. Medzi najpredávanejšie patrí AQUADESIGN KENDO červená NS - Paddleboard a Hydro-force HUAKAI 'I TECH 10' x 33 x 6 NS - Paddleboard. Dobré recenzie má Zray ZX1 9' 9" žltá - SUP plavák. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Skiffo SUN CRUISE 10' - SUP plavák. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Paddleboardy. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Skiffo SUN CRUISE 10' - SUP plavák

Všestranný nafukovací plavák značky Skiffo SUN CRUISE 10' vhodný aj na jazdenie vo vlnách, vyrobený dvojvrstvovou DROP-STITCH technológiou. Vďaka širším rozmerom je veľmi stabilný a bez problémov...

Skiffo LUI 10´6" NS - Plavák

Paddleboard Skiffo LUI 10´6" zaisťuje dobrú stabilitu. Vychutnať si môžete plavbu nielen na vlnách, ale aj pádlovanie na kľudnej vode. Väčší výtlak zaisťuje dostatočnú nosnosť.

Skiffo XY10' 6" - SUP plavák

Všestranný nafukovací SUP plavák značky Skiffo XY10' 6" vyrobený DROP-STITCH technológiou. Je určený aj pre ťažších jazdcov (nad 100kg). Bez problémov unesie aj dvoch ľahších jazdcov.

AQUA MARINA ACE ALU 3D NS - Veslo

Trojdielne veslo pre najmenších nadšencov paddleboardov Aqua Marina ACE ALU 3D s nastaviteľnou dĺžkou od 130 do 165 centimetrov. Odolný list vydrží aj menej šetrné zachádzanie začiatočníkov.